• slide1
  • slajd 4
  • slide2
  • slajd3

EHRLE to europejski lider w produkcji uządzeń wysykociśnieniowych i samoobsługowych myjni bezdotykowych.

Początki rodzinnego biznesu sięgają 1927 roku. W latach 50-tych XX wieku firma wyspecjalizowała się w produkcji wysokociśnieniowych systemów czyszczących i przez nasstępne 50 lat marka EHRLE stała się symbolem wzorowej jakości i niezawodności dla profesjonalistów na całym świecie. Zakłady produkcyjne EHRLE znajduj a się w Niemczech w miejscowości Illrtissen w Bawarii. Firma obecnie jest zarządzana przez inżyniera Reinera Ehrle, który kontynuuje rodzinne tradycje wyznaczając nowe kierunki rozwoju przedsiębiorstwa w oparciu o najnowsze technologie.

Wysoka jakość produktów, wynikająca z troski o markę i zastosowania nowoczesnej technologii, potwierdzona została certyfikatami EQM ISO 9001, ISO 9001:2002, DIN ISO 9001.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w Polsce, w 2004 roku powstała spółka EHRLE POLSKA, która od początku nawiązała współpracę z CZYSTO.PL. Od tego czasu obie firmy wspólnie odnoszą sukcesy na polskim rynku samoobsługowych myjni bezdotykowych.


TECHNOLOGIA

Mikroproszek
Nasza myjnia samoobsługowa wykorzystująca tzw. mikroproszek gwarantuje najlepszy rezultat mycia bez użycia szczotek. Aktywne substancje myjace oraz środki powierzchniowo-czynne w połączeniu z gorącą, zmiękczoną wodą, czyszczą powierzchnię samochodu. Nie ryzykuj mycia niesprawdzonymi środkami chemicznymi, które mogą uszkodzić lakier twojego samochodu!

Wosk
Nanotytanowy wosk-polimer rozprowadzany strumieniem gorącej, zmiękczonej wody, uszczelnia powierzchnię pojazdu, zapobiegając przyjmowanie brudu. Zaprojektowany tak by uniknąć mazania się szyby podczas pracy wycieraczek. Regularne stosowanie zmniejsza koszt następnego mycia.

Nabłyszczacz
W czwartym programie do zdemineralizowanej wody dodajemy specjalistyczny środek o właściwościach nabłyszczająco-osuszających, dzięki któremu możesz odjechać z myjni bez wycierania pojazdu, n ie martwiąc się o zacieki na lakierze czy szybie.

Demineralizacja
Zjawisko odwróconej osmozy w naszej technologii oczyszczania wody uwarunkowane jest to obecnością półprzepuszczalnej błony. Ciśnienie w sieci wodociągowej powoduje, że jedynie cząsteczki wody zostają "przeciśnięte" przez półprzepuszczalną błonę pozostawiając wszystkie zanieczyszczenia po je drugiej stronie. Następuje zatem przepływ wody z roztworu o stężeniu większym (brudna woda) do roztworu o stężeniu mniejszym (czysta woda). Tak oczyszczona woda nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń (cząsteczek kamienia czy żelaza) na lakierze samochodu.


JAK MYĆ?

Jak umyć swój samochód bezpiecznie, skutecznie i tanio? Poniżej przedstawiamy wskazówki dotyczące korzystania z naszej myjni.

Zanim zaczniesz
Przed wiytą na myjni sprawdź czy posiadasz odpowiednią ilość monet lub zaopatrz się ....w klucz...Wjeżdżajac na myjnię postaraj się zatrzymać samochód możliwie pośrodku stanowiska, abyś mógł swobodnie obejść swój pojazd dookoła. Na naszej myjni nie ma konieczności demontażu bagażników, anten czy składania lusterek.

Program 1: Mycie mikroproszkiem
Po wrzuceniu odpowiedniej ilości monet wyjmij lancę ze schowka i wcisnij przycisk 1. Od tego momentu rozpoczyna się naliczanie czasu. Naciśnij spust pistoletu i wstępnie namocz całą powierzchnię samochodu, następnie dokładnie umyj cały pojazd. Odległość lancy od samochodu nie powinna być wynosić więcej niż 30 cm. W czasie tego programu gorąca, zmiękczona woda, za pomoca prezyzyjnego systemu dozowania, zostaje zmieszana z tzw. mikroproszkiem. Działanie chemiczne i mechaniczne środka myjącego w połączeniu z pierwszego programu zajmuje zwykle ok. 50% czasu mycia.

Program 2: Spłukiwanie
Po umyciu pojazdu wciśniej przycisk 2. Starannie spłucz powierzchnię samochodu. Zalecana odległość lancy od pojazdu to 30-50 cm. Podczas tego programu, czysta, zimna woda pod wysokim ciśnieniem spłukuje detergent i zanieczyszczenia pozostałe po programie nr 1. Dokładne spłukanie ( zgóry do dołu) zapobiega powstawaniu smug na karoserii samochodu.

Program 3: Woskowanie
Po umyciu i dokładnym spłukaniu wciśnij przycisk 3. Pokryj całą powierzchnię pojazdu woskiem, najlepiej dwukrotnie, pamiętając aby odległość lancy od pojazdu wynosiła ok. 50 cm. W programie 3 na powierzchnię pojazdu nanoszony jest gorący roztwór zmiękczonej wody z woskiem-polimerem. Powstała powłoka chroni Twój samochód przed niszczącym działaniem promieni UV, tworzeniem się mikrozarysowań oraz utrudnia ponowne brudzenie. Stosuj tylko na idealnie umyty lakier!

Program 4: Nabłyszczanie
Po umyciu, spłukaniu i nawoskowaniu wciśnij przycisk 4. Dokładnie spłucz całą powierzchnię samochodu. Odległośc lancy od pojazdu powinna wynosić 30-50 cm. Nie wycieraj! W tym programie do wody zmiękczonej i zdemineralizowanej dodany zostaje środek o właściwościach nabłyszczających i osuszających.

Zakończenie. Po skorzystaniu kolejno ze wszystkich czterech programów otrzymujemy zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków. Po zakończeniu odłoż lancę do schowka. Pamiętaj o pozostawieniu czystości na stanowisku mycia.